Actueel » Nieuws » Cultuur Avontuur

Actueel

meer nieuws...

Cultuur Avontuur

Geplaatst op 18 augustus 2021 om 16:25

Ga op 8, 9, 10 en 11 september mee op Cultuur Avontuur en volg een gratis proefles!

We zetten onze deuren wagenwijd open. Iedereen die wil kijken of een bepaalde cursus iets voor hem/haar is en een les wil volgen is van harte welkom. Neem je kind, vriend/vriendin, buurman of buurvrouw mee en kom kijken!

Programma

Woensdag 8 september

  • 10.00-10.45    Dreumes/Peuter Muziek (docent: Roselinde Visscher) - 1-4 jaar
  • 10.00-11.30    Tekenen en schilderen (docent: Stefanie Schipper) - 21+
  • 10.00-11.30    Chinees/Japans schilderen (docent: Ruomei Tan)  - 21+
  • 10.00-11.30    Keramiek (docent: Barbara Röling)  - 21+
  • 14.15-15.15       Dansen met Parkinson (Sandy Raaijmakers/Margriet Middel) 
  • 19.00-20.00  Fotografie (docent: Cornelia Nauta) - 21+
  • 19.30-21.00    Literatuur (docent: Marjan Lammens-de Caluwé) - 21+

Donderdag 9 september

  • 09.00-12.00   Portret- en waarnemend schilderen (Tiemen Voorhorst) - 21+
  • 13.30-15.00    Tekenen en schilderen (docent: Stefanie Schipper) - 21+
  • 16.30-18.00    Muziek; Koper Blaas (docent: Mijndert Baas) - 8-12 jaar
  • 19.00-20.00   Fotografie (docent: Cornelia Nauta) - 21+
  • 19.00-20.30   Schrijven (docent: Gerard van Emmerik)  - 21+
  • 20.00-21.30   Keramiek (docent: Barbara Röling)  - 21+

Vrijdag 10 september

  • 10.00-11.30    Vrijdagacademie (docent: Frank Oude Weernink)  - 21+
  • 10.00-11.30    Schilderen/Aquarellen (docent: Riët Stegehuis)  - 21+
  • 14.15-15.15       Dansen met Parkinson  (Sandy Raaijmakers/Margriet Middel) 
  • 15.00-16.00    Kunstmix (docent: Kim den Dulk) - 4-8 jaar
  • 15.00-16.00    Fotografie (docent: Cornelia Nauta) - 9-11 jaar
  • 15.30-16.15     Dansconditie (docent: Natalia Rojkova)  - 55+
  • 16.15-17.00     Dance around the world (docent: Natalia Rojkova)  - 21+
  • 16.00-17.30    Muziek; Dwarsfluit (docent: Magda Jonkers) - 8-12 jaar
  • 16.15-17.45       Kunst en zo (docent: Kim den Dulk) - 8-11 jaar
  • 16.30-18.00    Urban Sketching (docent: Merlijn van Bijsterveld) -  12+
  • 17.00-18.30    Jongerentheaterschool WOLF (Leander Zimmerman) - 12-21 jaar
  • 18.30-19.30    Spoken word, rap, producing (Diksen Soering) - 12-21 jaar
  • 18.30-20.00   Jongerenacademie (docent: Kim den Dulk) - 12-21 jaar
  • 18.30-20.00   Tekenen en schilderen (docent: Stefanie Schipper) - 21+
  • 19.00-20.00   Muziek; Klarinet (docent: Titus Koster) - 8-12 jaar

Zaterdag 11 september

  • 09.30-10.15    Ouder/Peuter en Ouder/Kleuter Dans (Corianne Feenstra) - 1,5 - 3 jaar

Wel graag even (i.v.m. een max aantal deelnemers) van tevoren aanmelden!

Dat kan door een mail te sturen aan: administratie@cultuurkust.nl